Katedra Wzornictwa Przemysłowego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania była obecna wraz z partnerami biznesowymi: Zoji, STOLMOS, HM DESIGN, Asberg Meble na II edycji wydarzenia 4DesignDays w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. W drugiej edycji 4 DesignDays wzięło udział blisko 25 tys. osób – 5 tys. gości biznesowych w dwa dni dla profesjonalistów oraz 20 tys. zwiedzających w weekend 18 i 19 lutego. Podczas 4DD odbywały się wykłady, dyskusje, prezentacje, gale rozdania nagród, wystawy oraz ekspozycja ponad 250 wystawców.

JEDYNKA

Udział i nasza obecność podczas tego wyjątkowego spotkania branżowego była dla nas wspaniałym doświadczeniem i doskonała okazją do zaprezentowania. Jest to największe w tej części Europy święto łączące rynek architektury, designu i nieruchomości. Odbyliśmy łącznie 44 godziny rozmów z klientami przy naszym stoisku w ciągu 4 dni. Prezentowaliśmy nasze dokonania i bogatą ofertę współpracy m.in. z zakresu projektowania nowych form użytkowych, druku 3D, projektowania obiektów do wydruku w technologii FFF/FDM. Podczas targów mieliśmy doskonałą okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych, które zaowocowały pierwszymi pomysłami na współpracę. Ponad to zaprezentowaliśmy się wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi, w myśl idei łączenia i współpracy Biznes-Nauka. Pokazaliśmy autorskie projekty wdrożone do produkcji dr Krzysztofa Gronia.

Nie zapomnieliśmy o działalności edukacyjnej promując ofertę współpracy Katedry Wzornictwa Przemysłowego, oraz ofertę Centrum Studiów Podyplomowych WSIiZ. W ramach naszego stoiska mgr Łukasz Szubart przedstawiał proces szybkiego prototypowania z użyciem drukarki 3D.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym partnerom biznesowym; Zoji, STOLMOS, HM DESIGN, Asberg Meble, oraz wszystkim odwiedzającym stoisko.

Relacja zdjęciowa

Do zobaczenia już niedługo, bo w kolejnej III edycji 4 Design Days!