Katedra Wzornictwa Przemysłowego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania będzie obecna wraz z partnerami biznesowymi na II edycji wydarzenia 4DesignDays w dniach 16-19 lutego 2017 roku, które odbędą się w budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

4DesignDays to wyjątkowe spotkanie branżowe. Jest to największe w tej części Europy wydarzenie łączące rynek nieruchomości, architekturę wnętrz i wzornictwa. Podczas pierwszej edycji spotkania targi odwiedziło blisko 3,5 tys. gości biznesowych, 20 tys. zwiedzających, 170 wystawców i odbyło się 40 sesji tematycznych. 4DesignDays skupia wszystkie osoby, które kochają dobrą architekturę i design. Dlatego nas też nie mogło tam zabraknąć!

Katedra Wzornictwa Przesyłowego zaprezentuje bogatą ofertę współpracy m.in. z zakresu projektowania nowych form użytkowych, druku 3D, projektowania obiektów do wydruku w technologii FFF/FDM i nasze dotychczasowe dokonania. Udział w targach będzie doskonałą ku temu okazją a także najlepszym miejscem do nawiązania nowych relacji biznesowych.

Jeśli mielibyście okazję być w tym czasie w Katowicach koniecznie nas musicie odwiedzić! Będziemy w dolnym holu na stoisku nr HD3 pod adresem Plac Sławika i Antalla 1.